تمدید مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند

سرویس سیاسی – اجتماعی: رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به صدور۴۰میلیون کارت ملی هوشمند ، گفت: این امکان فراهم شده است تا مردم بتوانند تا پایان سال برای ثبت‌نام کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

حمید درخشان نیا در گفتگو با ایسنا، با بیان این که جمعیت بالای ۱۵سال واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند حدود ۶۰میلیون نفر هستند، اظهار داشت: تاکنون حدود ۴۳میلیون نفر پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند را انجام داده‌اند و حدود ۴۰میلیون قطعه کارت صادر و در اختیار مردم قرار گرفته است .

وی افزود: برای سال ۹۷هم این امکان فراهم شده است که مردم تا پایان سال بتوانند برای ثبت‌نام کارت ملی هوشمند مراجعه کنند؛ اما به دلیل اینکه در حال بهره‌برداری از کارت ملی هوشمند هستیم و اکثر مردم هم این کارت را دریافت کرده‌اند،باید کسانی که هنوز برای ثبت‌نام مراجعه نکرده اند سریعا اقدام کنند. زیرا خدمات الکترونیکی که اکنون ارائه می‌شود و خدماتی که قرار است در آینده ارائه شود، نیازمند کارت ملی هوشمند است.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور تاکید کرد: از مردم دعوت می‌کنیم که برای ثبت‌نام کارت ملی هوشمند خود هر چه سریعتر مراجعه کنند تا دچار مشکل نشوند.

نسخه مناسب چاپ